Hajduk Split – Zaprešič – 05.06.2020 20:00

V sedmadvacátém kole 1. chorvatské liga se spolu v pátek na Poljud Stadionu od 20:00 utkají Hajduk Split a Zaprešič. Domácí tým Hajduku Split je aktuálně s pětačtyřiceti body na čtvrté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o pět příček níž na deváté pozici, když získali sedmnáct bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. Hajduku Split se v posledním ligovém kole proti Rijece nedařilo, když ztratil tři body, jde již o jejich druhou prohru v řadě. Hostující Zaprešič také ztratil všechny body se Slavenem Belupo, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o pátou prohru v řadě. Nejvíc branek v dresu Hajduku Split vsítil Mijo Caktas, v barvách Zaprešiču dal nejvíc branek Serder Serderov. Hráči Hajduku Split v této sezóně vyhráli jedenáct ze třinácti domácích zápasů. Hosté ze Zaprešiču venku uhráli jednu výhru ze třinácti zápasů. Zaprešič není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Hajduk Split ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,2 branky na zápas. Domácí Hajduk Split v tomto ročníku odehrál šest zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Zaprešiču také odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Zaprešiču není příliš pevná, průměrně obdržela 2,0 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,9 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně pěti proher. Hosté v této sezóně inkasovali průměrně 2,0 branky na utkání, proti tomu domácí jsou na svém hřišti produktivní, dá se předpokládat, že hosté neudrží vzadu nulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz