Heracles Almelo – Arnheim Vitesse – 09.01.2021 20:00

V sobotu nás čeká 15. kolo 1. nizozemské ligy a v něm se o body utkají Heracles Almelo a Arnheim Vitesse. V tomto utkání se střetne dvanáctý se čtvrtým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtrnáct bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Arnheimu Vitesse 3:0. Heracles Almelo v minulém ligovém kole hrál proti Groningenu a získal maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Oproti tomu klub z Arnheimu Vitesse vyšel z posledního utkání proti AZ Alkmaar naprázdno. Nejlepším střelcem Heraclesu Almelo je Rai Vloet se sedmi brankami. V týmu hostů z Arnheimu Vitesse je nejlepším zakončovatelem Oussama Darfalou se šesti góly. Hráči Heraclesu Almelo v této sezóně vyhráli dva ze šesti domácích zápasů. Hosté z Arnheimu Vitesse venku uhráli tři výhry ze sedmi zápasů. Heracles Almelo není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,5 góly na zápas. Také Arnheim Vitesse na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,4 branky na utkání. Heracles Almelo ze čtrnácti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelil žádný gól, Arnheim Vitesse naopak neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Defenziva hostujícího Arnheimu Vitesse je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,7 gólu na zápas. Domácí tým Heraclesu Almelo vyhrál v posledních dvou zápasech. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Arnheimu Vitesse, kteří mají v tabulce náskok 14 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz