Heracles Almelo – AZ Alkmaar – 19.09.2021 16:45

V neděli se odehraje 5. kolo 1. nizozemské ligy, ve kterém se v 16:45 spolu střetnou AZ Alkmaar a Heracles Almelo. V tomto utkání se střetne sedmnáctý s patnáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body.

Předzápasová analýza Heracles Almelo proti AZ Alkmaar

Další, v pořadí již 5. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Heraclesem Almelo a AZ Alkmaar, které se odehraje v neděli od 16:45 na Polman Stadionu. V tomto utkání se střetne sedmnáctý s patnáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z AZ Alkmaar 5:0.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci 1. nizozemské ligy

Heraclesu Almelo se v posledním ligovém kole proti Nijmegenu nedařilo, když ztratil tři body. Hostující AZ Alkmaar také ztratil všechny body s PSV Eindhoven. Nejvíc branek v dresu Heraclesu Almelo vsítil Delano Burgzorg, v barvách AZ Alkmaar dal nejvíc branek Evangelos Pavlidis. Hráči Heraclesu Almelo v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hosté z AZ Alkmaar venku uhráli jednu výhru ze dvou zápasů. V této ligové sezóně domácí Heracles Almelo na domácí půdě ještě neskóroval. Hosté z AZ Alkmaar na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,5 branky. Heracles Almelo ze tří zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, AZ Alkmaar neskóroval také ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího AZ Alkmaar není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Heracles17301211:4
Alkmaar AZ15310233:5

Náš tip na produktivitu v duelu mezi Heraclesem Almelo a AZ Alkmaar

Domácí mají na svém hřišti průměr 0 vstřelené góly na utkání, hosté mají vyšší průměr 1,5 branky na zápas venku, hosté z AZ Alkmaar v tomto zápase získají alespoň bod.

Dobré vědět:

  • V 4 z posledních 5 zápasů Heracles Almelo nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • V 4 z posledních 5 zápasů AZ Alkmaar nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • Heracles Almelo inkasoval branku v 1. poločase v 4 z posledních pěti ligových utkání
  • AZ Alkmaar inkasoval branku v 1. poločase v 5 z posledních pěti ligových utkání
  • V 3 z posledních pěti zápasů Heracles Almelo nevstřelil branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů AZ Alkmaar vstřelil branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *