Heracles Almelo – Utrecht – 01.11.2020 12:15

Další, v pořadí již 7. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Heraclesem Almelo a Utrechtem, které se odehraje v neděli od 12:15 na Polman Stadionu. Domácí tým Heraclesu Almelo je aktuálně s pěti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o pět příček výš na osmé pozici, když získali devět bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Heraclesu Almelo, skončilo výhrou hostů z Utrechtu 1:3. V minulém kole hostující tým z Utrechtu získal maximum bodů s Twente Enschede. Naopak domácí Heracles Almelo remizoval se Spartou Rotterdam. Nejlepšími zakončovateli jsou za Heracles Almelo Rai Vloet se třemi góly a za Utrecht Gyrano Kerk, který se trefil dvakrát. Hostující Utrecht na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Heracles Almelo na svém stadionu v této sezóně vyhrál jeden zápas. V této ligové sezóně domácí Heracles Almelo vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Utrechtu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Heracles Almelo ze šesti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Utrecht neskóroval v jednom zápase. Defenziva hostujícího Utrechtu je pevná, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,7 gólu na zápas. Produktivita obou týmů není příliš vysoká, pravděpodobně nepadnou více než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz