Hertha – Brémy – 07.03.2020 15:30

V pětadvacátém kole Bundesligy se spolu v sobotu na Olympiastadion Berlin od 15:30 utkají Hertha a Brémy. Domácí tým Herthy je aktuálně se sedmadvaceti body na čtrnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o tři příčky níž na sedmnácté pozici, když získali sedmnáct bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. Herthě se v posledním ligovém kole proti Düsseldorfu ne úplně dařilo, když ztratila remízou dva body. Hostující Brémy naopak ztratily všechny body s Dortmundem, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o pátou prohru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Herthu Dodi Lukebakio s pěti góly a za Brémy Milot Rashica, který se trefil sedmkrát. Hráči Herthy v této sezóně vyhráli tři ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Brém venku uhráli tři výhry ze dvanácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Hertha vstřelila na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Brém na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,4 branky. Hertha ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelila žádný gól, Brémy neskórovaly také v osmi zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,3 branky na zápas. Hostující Brémy má nelichotivou sérii pěti porážek v řadě. Herthě se na domácím hřišti nedaří a Brémy zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz