Hertha – Greuther Fürth – 17.09.2021 20:30

Hertha přivítá v pátek ve 20:30 v rámci 5. kola Bundesligy na Olympiastadion Berlin Greuther Fürth. V tomto utkání se střetne šestnáctý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé dva body.

Předzápasová analýza Hertha proti Greutheru Fürth

V pátek se odehraje 5. kolo Bundesligy, ve kterém se ve 20:30 spolu střetnou Greuther Fürth a Hertha. Domácí tým Herthy je aktuálně se třemi body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky níž na posledním místě, když získali jeden bod.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci Bundesligy

Herthě se v posledním ligovém kole proti Bochumi dařilo a brala plný počet bodů. Hostující Greuther Fürth naopak ztratil všechny body s Wolfsburgem a byla to již druhá prohra v řadě. Nejlepším střelcem Herthy je Suat Serdar se dvěma brankami. V týmu hostů z Greutheru Fürth je nejlepším zakončovatelem Jamie Leweling s jedním gólem. Hráči Herthy v této sezóně nevyhráli první domácí zápas. Hostující hráči Greutheru Fürth na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. V této ligové sezóně domácí Hertha vstřelila na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Greutheru Fürth na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Hertha ze čtyř zápasů v této sezóně v jednom nevstřelila žádný gól, Greuther Fürth neskóroval ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Greutheru Fürth není příliš pevná, průměrně obdržela 2,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,8 gólu na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Hertha Berlin16410335:11
Fürth18401312:11

Hertha proti Greutheru Fürth náš tip

Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí Hertha na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Dobré vědět:

  • Greuther Fürth má serii 2 ligových porážek v řadě
  • V 3 z posledních 5 zápasů Hertha vstřelila alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Greuther Fürth nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • Greuther Fürth prohrál první poločas v 4 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Hertha inkasovala branku v 1. poločase v 3 z posledních pěti ligových utkání
  • Greuther Fürth inkasoval branku v 1. poločase v 5 z posledních pěti ligových utkání
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Hertha vstřelila branku v prvním poločase
  • V 4 z posledních pěti zápasů Greuther Fürth nevstřelil branku v prvním poločase
  • Hertha vstřelila první gól zápasu v 3 z posledních 5–ti zápasů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz