Hertha – Wolfsburg – 01.11.2020 18:00

Bundesliga má na programu 6. kolo, ve kterém v neděli v 18:00 hostí Hertha tým Wolfsburgu. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, hosté drží desátou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů ve Volkswagen Areně a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Herthy 1:2. Hertha v minulém ligovém kole hrála proti Lipsku a ztratila všechny body, domácí jsou bez formy a jde už o čtvrtou prohru za sebou. Oproti tomu klub z Wolfsburgu získal s Bielefeldem tři body. Nejlepším střelcem Herthy je Jhon Cordoba se třemi brankami. V týmu hostů z Wolfsburgu je nejlepším zakončovatelem Wouter Weghorst se dvěma góly. Hostující Wolfsburg na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Hertha na svém stadionu v této sezóně nevyhrála žádný zápas. Wolfsburg není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Hertha má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,5 branky na zápas. Domácí Hertha v tomto ročníku odehrála jen jeden zápas, ve kterém nevstřelila žádnou branku, hostující tým Wolfsburgu odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Wolfsburgu je pevná, průměrně obdržela 0,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,4 gólu na zápas. Domácím se nedaří a v posledních čtyřech zápasech padli. Domácí Hertha na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz