Inter Milán – Bergamo – 11.01.2020 20:45

V sobotu nás čeká 19. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Inter Milán a Bergamo. Svěřenci domácího trenéra Antonia Conte jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté okupují pátou pozici. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Interu, skončil zápas nerozhodně 0:0. V posledním ligovém kole milánští hráči vyhráli s Neapolí, jde již o druhou remízu v řadě, stejně tak hosté z Bergama vyhráli s Parmou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Inter Milán Romelu Lukaku se čtrnácti góly a za Bergamo Luis Fruto Muriel, který se trefil desetkrát. Hostující Bergamo na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo pět zápasů, domácí Inter Milán na svém stadionu v této sezóně vyhrál šest zápasů. V této ligové sezóně domácí Inter Milán vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,8 góly v jednom zápase. Hosté z Bergama na venkovních hřištích průměrně vstřelili 2,1 branky. Domácí Inter Milán v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Bergama odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii remíz. Hosté z Bergama na venkovních hřištích mají průměr 2,1 branky na utkání, i v tomto zápase vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz