Jablonec – Bohemians – 29.11.2020 14:00

Jablonec přivítá v neděli ve 14:00 v rámci 9. kola 1. české fotbalové ligy na Střelnici Bohemians. Svěřenci domácího trenéra Petra Rady jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté okupují jedenáctou pozici. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Bohemians 3:0. Jablonec v minulém ligovém kole hrál proti Liberci a získal maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Bohemians vyšel z posledního utkání proti Českým Budějovicím naprázdno. Nejlepšími zakončovateli jsou za Jablonec Ivan Schranz se třemi góly a za Bohemians Lukáš Hůlka, který se trefil dvakrát. Hráči Jablonce v této sezóně vyhráli tři ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Bohemians venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už čtyři zápasy. Jablonec v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,8 branky na zápas, Bohemians zaznamenali na venkovních hřištích průměrně pouze 0,5 zásahu. Domácí Jablonec v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Bohemians také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujících Bohemians není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas. Domácí Jablonec má na svém stadionu průměr 1,8 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,5 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz