Jablonec – Brno – 06.11.2020 18:00

V pátek se odehraje 7. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 18:00 spolu střetnou Brno a Jablonec. V tomto utkání se střetne šestý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok devět bodů. V posledním ligovém kole jablonečtí hráči prohráli se Spartou, stejně tak hosté z Brna prohráli, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o čtvrtou v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Jablonec Ivan Schranz se dvěma góly a za Brno Peter Štepanovský, který se trefil také dvakrát. Hráči Jablonce v této sezóně vyhráli tři ze tří domácích zápasů. Hosté z Brna venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen dva zápasy. Brno není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Jablonec ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,3 branky na zápas. Domácí Jablonec v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Brna odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Brna není příliš pevná, průměrně obdržela 2,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas. Hostující Brno má nelichotivou sérii čtyř porážek v řadě. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz