Jablonec – Liberec – 24.06.2020 17:30

Druhé kolo nadstavbové části skupiny o titul 1. české fotbalové ligy nabídne podještědské derby mezi Jabloncem a Libercem, které se odehraje ve středu od 17:30 na Střelnici. Domácí tým Jablonce je aktuálně s devětačtyřiceti body na čtvrté pozici v tabulce nadstavbové části o titul, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na páté pozici, když získali sedmačtyřicet bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Jablonce a zápas ovládli hosté z Liberce 0:1. V minulém kole hostující liberečtí hráči ztratili všechny body se Spartou. Stejně tak domácí Jablonec prohrál s Plzní, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejlepším střelcem Jablonce je Martin Doležal s deseti brankami. V týmu hostů z Liberce je nejlepším zakončovatelem Roman Potočný s devíti góly. Hráči Jablonce v této sezóně vyhráli devět z patnácti domácích zápasů. Hosté z Liberce venku uhráli šest výher ze šestnácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Jablonec vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,9 góly v jednom zápase. Hosté z Liberce na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,1 branky. Domácí Jablonec v tomto ročníku odehrál osm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Liberce odehrál pouze šest zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz