Jablonec – Liberec – 26.09.2021 16:00

Jablonec přivítá v neděli v 16:00 v rámci 9. kola 1. české fotbalové ligy na Střelnici Liberec. V tomto utkání se střetne devátý se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtyři body.

Předzápasová analýza Jablonec proti Liberci

V devátém kole 1. české fotbalové ligy se v podještědském derby spolu v neděli na Střelnici od 16:00 utkají Jablonec a Liberec. V tomto utkání se střetne devátý se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtyři body. Minulé měření sil na Střelnici ovládli domácí hráči Jablonce 2:1.

Akutální forma týmů a nejlepší střelci

V minulém kole hostující liberečtí hráči získali maximum bodů s Boleslaví. Naopak domácí Jablonec remizoval se Spartou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Jablonec Tomáš Čvančara se třemi góly a za Liberec Michal Rabušic, který se trefil jedenkrát. Hráči Jablonce v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Liberce venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už tři zápasy. Jablonec není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,2 góly na zápas. Také Liberec na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Domácí Jablonec v tomto ročníku odehrál tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Liberce odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Liberce není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Jablonec9823396:12
Liberec14812555:13

Náš tip na utkání Jablonec – Liberec

Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Jablonce, kteří mají v tabulce náskok 4 body, domácí v tomto utkání neprohrají.

Dobré vědět:

  • Jablonec udržel čisté konto v 2 z 4 domácích ligových zápasů
  • V 3 z posledních 5 zápasů Jablonec vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Liberec nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • Jablonec prohrál první poločas v 4 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Jablonec inkasoval branku v 1. poločase v 4 z posledních pěti ligových utkání
  • Liberec udržel čisté konto v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • V 5 z posledních pěti zápasů Jablonec nevstřelil branku v prvním poločase
  • V 4 z posledních pěti zápasů Liberec nevstřelil branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *