Jablonec – Plzeň – 12.12.2020 18:30

V sobotu nás čeká 11. kolo 1. české fotbalové ligy a v něm se o body utkají Jablonec a Plzeň. V tomto utkání se střetne třetí s pátým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé dva body. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů v Doosan Aréně a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Plzně 2:0. Jablonci se v posledním ligovém kole proti Bohemians dařilo a bral plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Hostující Plzeň naopak ztratila všechny body s Karvinou. Nejvíc branek v dresu Jablonce vsítil Ivan Schranz, v barvách Plzně dal nejvíc branek Jean–David Beauguel. Hostující Viktoriáni na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli jeden zápas, domácí Jablonec na svém stadionu v této sezóně vyhrál čtyři zápasy. Plzeň není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Jablonec ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,8 branky na zápas. Jablonec z deseti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, Plzeň neskórovala ve třech zápasech. Defenziva hostující Plzně není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,9 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních třech zápasech vítěznou sérii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz