Jablonec – Zlín – 13.03.2020 18:00

V pátek se odehraje 25. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 18:00 spolu střetnou Zlín a Jablonec. Domácí tým Jablonce je aktuálně se čtyřiceti body na třetí pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o jedenáct příček níž na čtrnácté pozici, když získali dvaadvacet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Jablonce 0:1. Jablonec v minulém ligovém kole hrál proti Olomouci a ztratil remízou dva body. Oproti tomu klub ze Zlína vyšel z posledního utkání proti Bohemians naprázdno. Nejvíc branek v dresu Jablonce vsítil Martin Doležal, v barvách Zlína dal nejvíc branek Tomáš Poznar. Hráči Jablonce v této sezóně vyhráli sedm ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Zlína na venkovních hřištích vyhráli jeden z jedenácti zápasů. Jablonec v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,2 branky na zápas, Zlín zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,7 zásahu. Domácí Jablonec v tomto ročníku odehrál jen čtyři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Zlína odehrál jedenáct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz