Jablonec – Zlín – 26.05.2020 18:00

V úterý nás čeká 25. kolo 1. české fotbalové ligy a v něm se o body utkají Jablonec a Zlín. Domácí tým Jablonce je aktuálně se čtyřiceti body na třetí pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o jedenáct příček níž na čtrnácté pozici, když získali dvaadvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Jablonce 0:1. Jablonec v minulém ligovém kole hrál proti Olomouci a ztratil remízou dva body. Oproti tomu klub ze Zlína vyšel z posledního utkání proti Bohemians naprázdno. Nejvíc branek v dresu Jablonce vsítil Martin Doležal, v barvách Zlína dal nejvíc branek Tomáš Poznar. Hráči Jablonce v této sezóně vyhráli sedm ze dvanácti domácích zápasů. Hosté ze Zlína venku uhráli jednu výhru z jedenácti zápasů. Jablonec v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,2 branky na zápas, Zlín zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,7 zásahu. Domácí Jablonec v tomto ročníku odehrál jen čtyři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Zlína odehrál jedenáct zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Zlína není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz