Janov – AS Řím – 08.11.2020 15:00

V sedmém kole Italské Serie A se spolu v neděli na Stadio Luigi Ferraris od 15:00 utkají Janov a AS Řím. Svěřenci domácího trenéra Davide Nicoly jsou aktuálně na šestnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují osmou pozici. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Janova, skončil zápas výhrou hostujícího AS Řím 1:3. V minulém kole hostující tým z AS Řím získal maximum bodů s Fiorentinou. Naopak domácí Janov prohrál s FC Turínem. Nejlepším střelcem Janova je Gianluca Scamacca se dvěma brankami. V týmu hostů z AS Řím je nejlepším zakončovatelem Jordan Veretout se čtyřmi góly. Hráči Janova v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hosté z AS Řím venku uhráli jednu výhru ze tří zápasů. AS Řím není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,3 branek na venkovní zápas, Janov ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,7 branky na zápas. Domácí Janov v tomto ročníku odehrál ovšem tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým AS Řím odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího AS Řím není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči AS Řím, kteří mají v tabulce náskok 6 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz