Janov – Cagliari – 09.02.2020 15:00

V neděli nás čeká 23. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Janov a Cagliari. Oba týmy dělí v tabulce dvanáct příček, domácí jsou aktuálně na osmnáctém místě ligové tabulky, hosté drží šestou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů v Sardegna Areně a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Cagliari 3:1. V minulém kole hostující tým z Cagliari ztratil remízou dva body s Parmou, dělba bodů je pro hosty už tradiční, remízou skončila poslední tři utkání. Stejně tak domácí Janov remizoval s Bergamem a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Nejvíc branek v dresu Janova vsítil Cristian Kouame, v barvách Cagliari dal nejvíc branek Joao Pedro. Hostující Cagliari na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jen tři zápasy, domácí Janov na svém stadionu v této sezóně vyhrál jen tři zápasy. Cagliari není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Janov má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,1 branky na zápas. Domácí Janov v tomto ročníku odehrál sedm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Cagliari odehrál pouze tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Cagliari není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,0 gólu na zápas. Hostující Cagliari v posledních třech zápasech v řadě remizovalo. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita budou plnit hosté z Cagliari.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz