Juventus – Bergamo – 16.12.2020 18:30

Italská Serie A má na programu 12. kolo, ve kterém ve středu v 18:30 hostí Juventus tým Bergama. Svěřenci domácího trenéra Andrey Pirla jsou aktuálně na čtvrtém místě ligové tabulky, hosté okupují osmou pozici. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Juventusu a zápas skončil nerozhodně 2:2. V minulém kole hostující tým z Bergama získal maximum bodů s Fiorentinou. Stejně tak domácí Juventus vyhrál s Janovem, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Nejvíc branek v dresu Juventusu vsítil Cristiano Ronaldo, v barvách Bergama dal nejvíc branek Alejandro Gomez. Hostující Bergamo na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo tři zápasy, domácí Stará dáma na svém stadionu v této sezóně vyhrála čtyři zápasy. V této ligové sezóně domácí Juventus vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,2 góly v jednom zápase. Hosté z Bergama na venkovních hřištích průměrně vstřelili také 2,2 branky. Domácí Juventus v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Bergama odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech vítěznou sérii. Oba týmy jsou střelecky při chuti, dá se očekávat, že oba vstřelí branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz