Juventus – Udinese – 03.01.2021 20:45

Juventus přivítá v neděli ve 20:45 v rámci 15. kola Italské Serie A na Juventus Stadium Udinese. Svěřenci domácího trenéra Andrey Pirla jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté okupují čtrnáctou pozici. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Udinese 2:1. V posledním ligovém kole hráči Juventusu prohráli s Fiorentinou, stejně tak hosté z Udinese prohráli, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Juventusu je Cristiano Ronaldo se čtrnácti brankami. V týmu hostů z Udinese je nejlepším zakončovatelem Ignacio Pussetto se třemi góly. Stará Dáma v této sezóně vyhrála čtyři ze sedmi domácích zápasů. Hostující hráči Udinese na venkovních hřištích vyhráli dva ze sedmi zápasů. V této ligové sezóně domácí Juventus vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,9 góly v jednom zápase. Hosté z Udinese na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,4 branky. Domácí Juventus v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Udinese odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Udinese není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas. Hostující Udinese má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Juventusu, kteří mají v tabulce náskok 12 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz