Karviná – Bohemians – 08.11.2020 14:00

Další, v pořadí již 7. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Karvinou a Bohemians, které se odehraje v neděli od 14:00 na Městském stadionu Karviná. V tomto utkání se střetne osmý s devátým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé dva body. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 0:0. Karviná v minulém ligovém kole hrála proti Brnu a získala maximum bodů za výhru. I klub z Bohemians získal se Zlínem tři body. Nejvíc branek v dresu Karviné vsítil Michal Papadopulos, v barvách Bohemians dal nejvíc branek David Puškáč. Hostující Klokani na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhráli žádný zápas, domácí Karviná na svém stadionu v této sezóně nevyhrála žádný zápas. Karviná není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 0,7 góly na zápas. Také Bohemians na venkovních hřištích nejsou obávaným týmem, respektive venku ještě neskórovali. Karviná ze šesti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelila žádný gól, Bohemians neskórovali také ve dvou zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz