Karviná – Boleslav – 14.06.2020 17:00

Další, v pořadí již 30. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Karvinou a Boleslaví, které se odehraje v neděli od 17:00 na Městském stadionu Karviná. V tomto utkání se střetne čtrnáctý s devátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtrnáct bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Boleslavi 1:0. V minulém kole hostující boleslavští hráči ztratili všechny body s Olomoucí. Stejně tak domácí Karviná prohrála s Jabloncem. Snajperem v týmu Karviné je Ondřej Lingr, který dal čtyři góly, za Boleslav se jedenáctkrát prosadil Lukáš Budínský. Hostující Boleslav na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen dva zápasy, domácí Karviná na svém stadionu v této sezóně vyhrála jen tři zápasy. Boleslav není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Karviná má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,9 branky na zápas. Karviná z devětadvaceti zápasů v této sezóně v sedmnácti nevstřelila žádný gól, Boleslav naopak neskórovala jen v devíti zápasech. Defenziva hostující Boleslavi není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Karviné se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Boleslavi zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz