Karviná – Pardubice – 23.12.2020 15:00

1. česká fotbalová liga má na programu 14. kolo, ve kterém ve středu v 15:00 hostí Karviná tým Pardubic. Svěřenci domácího trenéra Ondřeje Lingra jsou aktuálně na sedmém místě ligové tabulky, hosté okupují osmou pozici. Karviná v minulém ligovém kole hrála proti Příbrami a získala maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Pardubic remizoval se Zlínem a ztratil dva body. Nejlepším střelcem Karviné je Michal Papadopulos se třemi brankami. V týmu hostů z Pardubic je nejlepším zakončovatelem Emil Tischler se čtyřmi góly. Hostující Pardubice na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály jeden zápas, domácí Karviná na svém stadionu v této sezóně vyhrála jeden zápas. V této ligové sezóně domácí Karviná vstřelila na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Pardubic na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Karviná ze třinácti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelila žádný gól, Pardubice neskórovaly také ve čtyřech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz