Karviná – Sparta Praha – 31.05.2020 18:00

Karviná přivítá v neděli v 18:00 v rámci 26. kola 1. české fotbalové ligy na Městském stadionu Karviná Spartu. Domácí tým Karviné je aktuálně se čtyřiadvaceti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o čtyři příčky výš na deváté pozici, když získali pětatřicet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů ze Sparty 4:0. V posledním ligovém kole karvinští hráči remizovali s Opavou, naopak hosté ze Sparty prohráli s Plzní. Nejlepším střelcem Karviné je Vojtěch Smrž se třemi brankami. V týmu hostů ze Sparty je nejlepším zakončovatelem Kaku Kanga s deseti góly. Hráči Karviné v této sezóně vyhráli tři ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Sparty na venkovních hřištích vyhráli tři ze dvanácti zápasů. Karviná není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 0,9 góly na zápas. Také Sparta na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 1,2 branky na utkání. Domácí Karviná v tomto ročníku odehrála ovšem čtrnáct zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Sparty odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Sparty není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz