Karviná – Zlín – 28.11.2020 16:00

V sobotu se odehraje 9. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 16:00 spolu střetnou Zlín a Karviná. V tomto utkání se střetne devátý s osmým týmem aktuální ligové tabulky, oba týmy mají shodný počet bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Karviné, skončilo výhrou domácích 2:0. V minulém kole hostující zlínští hráči získali maximum bodů s Plzní, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Naopak domácí Karviná prohrála s Olomoucí. Nejvíc branek v dresu Karviné vsítil Michal Papadopulos, v barvách Zlína dal nejvíc branek Tomáš Poznar. Hráči Karviné v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Zlína na venkovních hřištích vyhráli dva ze čtyř zápasů. Zlín není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Karviná má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1 branky na zápas. Karviná z osmi zápasů v této sezóně ve třech nevstřelila žádný gól, Zlín neskóroval ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Zlína není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou výher. Domácí Karviná má na svém stadionu průměr 1 vstřelenou branku na utkání, hosté mají lepší průměr 1,5 branky na venkovní zápas, hosté v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz