Köln – Lipsko – 18.09.2021 18:30

V pátém kole Bundesligy se spolu v sobotu v Köln Areně od 18:30 utkají Köln a Lipsko. V tomto utkání se střetne sedmý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtyři body.

Předzápasová analýza Köln proti Lipsku

V pátém kole Bundesligy se spolu v sobotu v Köln Areně od 18:30 utkají Köln a Lipsko. Svěřenci domácího trenéra Steffena Baumgarta jsou aktuálně na sedmém místě ligové tabulky, hosté okupují dvanáctou pozici. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Kölnu a zápas ovládli domácí z Kölnu 2:1.

Akutální forma týmů a nejlepší střelci

V minulém kole hostující tým z Lipska ztratil všechny body s Bayernem a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Köln remizoval s Freiburgem. Nejlepším střelcem Kölnu je Anthony Modeste se třemi brankami. V týmu hostů z Lipska je nejlepším zakončovatelem Dominik Szoboszlai se dvěma góly. Hráči Kölnu v této sezóně vyhráli dva ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Lipska na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. Köln v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,5 branky na zápas, Lipsko v této sezóně na hřišti soupeřů ještě neskórovalo. Domácí Köln v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Lipska odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Köln7421178:6
Leipzig12410335:6

Náš tip na produktivitu v duelu mezi Kölnem a Lipskem

Hostující Lipsko má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Domácí Köln má na svém stadionu průměr 2,5 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Dobré vědět:

  • Lipsko má serii 2 ligových porážek v řadě
  • V 4 z posledních 5 zápasů Köln vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Lipsko nevstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • Köln remizoval v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Köln udržel čisté konto v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • Lipsko inkasovalo branku v 1. poločase v 3 z posledních pěti ligových utkání
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Köln vstřelil branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních pěti zápasů Lipsko nevstřelilo branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *