Köln – Düsseldorf – 24.05.2020 18:00

V sedmadvacátém kole Bundesligy se spolu v neděli v Köln Areně od 18:00 utkají Köln a Düsseldorf. V tomto utkání se střetne desátý se šestnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok deset bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Düsseldorfu 2:0. V posledním ligovém kole kolínští hráči remizovali s Mainz, stejně tak hosté z Düsseldorfu remizovali, hosté jsou v posledních kolech remízovými králi, když stejně skončila poslední tři utkání. Nejlepším střelcem Kölnu je Jhon Cordoba s deseti brankami. V týmu hostů z Düsseldorfu je nejlepším zakončovatelem Rouwen Hennings s jedenácti góly. Hráči Kölnu v této sezóně vyhráli šest ze třinácti domácích zápasů. Hosté z Düsseldorfu venku uhráli dvě výhry ze třinácti zápasů. Düsseldorf není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Köln ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,7 branky na zápas. Köln ze šestadvaceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelil žádný gól, Düsseldorf neskóroval v osmi zápasech. Defenziva hostujícího Düsseldorfu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Hosté mají sérii remíz v posledních třech zápasech. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Kölnu, kteří mají v tabulce náskok 10 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz