Lazio Řím – Udinese – 29.11.2020 12:30

V neděli nás čeká 9. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Lazio Řím a Udinese. Oba týmy dělí v tabulce osm příček, domácí jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté drží šestnáctou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadio Friuli a utkání skončilo remízou 0:0. V posledním ligovém kole hráči Lazia Řím vyhráli s Crotone, stejně tak hosté z Udinese vyhráli s Janovem. Nejlepším střelcem Lazia Řím je Ciro Immobile se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Udinese je nejlepším zakončovatelem Stefano Okaka Chuka se dvěma góly. Hráči Lazia Řím v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Udinese na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už tři pokusy. Lazio Řím v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,2 branky na zápas, Udinese zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,7 zásahu. Lazio Řím z osmi zápasů v této sezóně v jednom nevstřelilo žádný gól, Udinese neskórovalo ve čtyřech zápasech. Defenziva hostujícího Udinese není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácí Lazio Řím na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz