Lazio Řím – Verona – 05.02.2020 20:45

V sedmnáctém kole Italské Serie A se spolu ve středu na Stadio Olimpico od 20:45 utkají Lazio Řím a Verona. Oba týmy dělí v tabulce sedm příček, domácí jsou aktuálně na třetím místě ligové tabulky, hosté drží desátou příčku. V minulém kole hostující tým z Verony ztratil remízou dva body s Milánem. Naopak domácí Lazio Řím vyhrálo se Spalem. Nejvíc branek v dresu Lazia Řím vsítil Ciro Immobile, v barvách Verony dal nejvíc branek Matteo Pessina. Hráči Lazia Řím v této sezóně vyhráli devět z jedenácti domácích zápasů. Hosté z Verony venku uhráli tři výhry z deseti zápasů. Verona není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Lazio Řím ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 3,2 branky na zápas. Domácí Lazio Řím v tomto ročníku odehrálo jen jeden zápas, ve kterém nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Verony odehrál pouze čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Domácím se na domácím stadionu v této sezóně v koncovce daří, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz