Leuven – Waregem – 03.10.2020 18:30

V osmém kole 1. belgické ligy se spolu v sobotu na Den Dreef Stadionu od 18:30 utkají Leuven a Waregem. V tomto utkání se střetne sedmý se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtyři body. Leuven v minulém ligovém kole hrál proti Gentu a získal maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Waregemu remizoval se Standardem Lutych a ztratil dva body. Nejlepším střelcem Leuvenu je Kamal Sowah se třemi brankami. V týmu hostů z Waregemu je nejlepším zakončovatelem Jelle Vossen se dvěma góly. Hráči Leuvenu v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Waregemu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze tří zápasů. Leuven v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 1 branku na zápas, Waregem zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,3 zásahu. Domácí Leuven v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Waregemu odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Waregemu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácí hráči Leuvenu mají v tabulce náskok 4 body a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz