Levante – Alavés – 18.01.2020 13:00

Levante přivítá v sobotu ve 13:00 v rámci 20. kola Španělské LaLigy na Estadi Ciutat de València Alavés. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, hosté drží patnáctou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Alavés 1:0. Levante v minulém ligovém kole hrálo proti Atleticu Madrid a ztratilo všechny body. Oproti tomu klub z Alavés remizoval s Betisem a ztratil dva body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Levante Marti Roger s devíti góly a za Alavés Perez M. Lucas, který se trefil osmkrát. Hostující Alavés na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jeden zápas, domácí Levante na svém stadionu v této sezóně vyhrálo pět zápasů. V této ligové sezóně domácí Levante vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,7 góly v jednom zápase. Hosté z Alavés na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,9 branky. Domácí Levante v tomto ročníku odehrálo pět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Alavés také odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Alavés není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Domácí Levante má na svém stadionu průměr 1,7 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,9 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz