Leverkusen – Augsburg – 26.10.2020 20:30

V pondělí se odehraje 5. kolo Bundesligy, ve kterém se ve 20:30 spolu střetnou Augsburg a Leverkusen. Domácí tým Leverkusenu je aktuálně se šesti body na deváté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o tři příčky výš na šesté pozici, když získali sedm bodů. Minulé měření sil v BayAreně ovládli domácí hráči Leverkusenu 2:0. V posledním ligovém kole hráči Leverkusenu vyhráli s Mainz, naopak hosté z Augsburgu prohráli s Lipskem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Leverkusen Kerem Demirbay s jedním gólem a za Augsburg Ruben Vargas, který se trefil také jedenkrát. Hráči Leverkusenu v této sezóně nevyhráli žádný z jednoho domácího zápasu. Hosté z Augsburgu venku uhráli jednu výhru ze dvou zápasů. V této ligové sezóně domácí Leverkusen vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Augsburgu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,5 branky. Leverkusen ze čtyř zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Augsburg neskóroval ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Augsburgu je pevná, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,5 gólu na zápas. Domácí Leverkusen má na svém stadionu průměr 1 vstřelenou branku na utkání, hosté mají lepší průměr 1,5 branky na venkovní zápas, hosté v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz