Leverkusen – Frankfurt – 07.03.2020 15:30

V sobotu nás čeká 25. kolo Bundesligy a v něm se o body utkají Leverkusen a Frankfurt. Oba týmy dělí v tabulce sedm příček, domácí jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté drží dvanáctou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Frankfurtu 3:0. Leverkusenu se v posledním ligovém kole proti Lipsku ne úplně dařilo, když ztratil remízou dva body. Hostující Frankfurt naopak ztratil všechny body s Unionem Berlín a byla to již druhá prohra v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Leverkusen Kevin Volland s devíti góly a za Frankfurt Goncalo Paciencia, který se trefil sedmkrát. Hráči Leverkusenu v této sezóně vyhráli šest ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Frankfurtu venku uhráli dvě výhry z jedenácti zápasů. Leverkusen v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,8 branky na zápas, Frankfurt zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Domácí Leverkusen v tomto ročníku odehrál pět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Frankfurtu odehrál pouze čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí Leverkusen má na domácím hřišti průměr 1,8 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 1 branku na venkovní zápas, Leverkusen v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz