Liberec – Ostrava – 27.06.2020 20:00

V sobotu nás čeká třetí kolo nadstavbové části skupiny o titul 1. české fotbalové ligy a v něm se o body utkají Liberec a Ostrava. V tomto utkání se střetne pátý se šestým týmem tabulky nadstavbové části o titul, domácí mají v tabulce náskok pouhé tři body. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Liberce a zápas skončil nerozhodně 0:0. Liberec v minulém ligovém kole hrál proti Jablonci a ztratil remízou dva body. Oproti tomu klub z Ostravy vyšel z posledního utkání proti Spartě naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Liberce je Roman Potočný s devíti brankami. V týmu hostů z Ostravy je nejlepším zakončovatelem Nemanja Kuzmanovič s osmi góly. Hráči Liberce v této sezóně vyhráli osm z patnácti domácích zápasů. Hostující hráči Ostravy na venkovních hřištích vyhráli šest ze šestnácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Liberec vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,3 góly v jednom zápase. Hosté z Ostravy na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,1 branky. Liberec z dvaatřiceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, Ostrava neskórovala v deseti zápasech. Defenziva hostující Ostravy není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,3 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz