Liberec – Slavia Praha – 05.07.2020 17:00

V neděli se odehraje 4. kolo nadstavbové části skupiny o titul 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 17:00 spolu střetnou Slavia a Liberec. V tomto utkání se střetne čtvrtý s vedoucím týmem tabulky nadstavbové části o titul, hosté mají náskok třicet bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Liberce, skončilo výhrou hostů ze Slavie 0:3. V minulém kole hostující slávističtí hráči získali maximum bodů s Jabloncem, hosté jsou rozjetí, jde již o čtvrtou výhru v řadě za sebou. Stejně tak domácí Liberec vyhrál s Ostravou. Nejlepším střelcem Liberce je Roman Potočný s devíti brankami. V týmu hostů ze Slavie je nejlepším zakončovatelem Tomáš Souček s osmi góly. Hráči Liberce v této sezóně vyhráli devět ze šestnácti domácích zápasů. Hostující hráči Slavie na venkovních hřištích vyhráli deset ze šestnácti zápasů. Slavia není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,6 branek na venkovní zápas, Liberec ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,2 branky na zápas. Liberec ze třiatřiceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, Slavia neskórovala v pěti zápasech. Defenziva hostující Slavie je pevná, průměrně obdržela 0,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních čtyřech zápasech. Domácí na Stadionu U Nisy v této sezóně průměrně vstřelili 2,2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz