Liberec – Slovácko – 30.05.2020 16:00

V sobotu se odehraje 26. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 16:00 spolu střetnou Slovácko a Liberec. Domácí tým Liberce je aktuálně s devětařiceti body na čtvrté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o dvě příčky níž na šesté pozici, když získali osmatřicet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů ze Slovácka 3:1. Liberec v minulém ligovém kole hrál proti Českým Budějovicím a získal maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub ze Slovácka remizoval s Olomoucí a ztratil dva body, byla to již druhá remíza v řadě. Nejlepším střelcem Liberce je Roman Potočný s devíti brankami. V týmu hostů ze Slovácka je nejlepším zakončovatelem Tomáš Zajíc se šesti góly. Hostující Slovácko na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jen čtyři zápasy, domácí Liberec na svém stadionu v této sezóně vyhrál sedm zápasů. Liberec je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,4 góly na zápas. Oproti tomu Slovácko není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Domácí Liberec v tomto ročníku odehrál jen pět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Slovácka odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Hostující Slovácko v posledních dvou zápasech v řadě remizovalo. Domácí Liberec má na domácím hřišti průměr 2,4 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 1 branku na venkovní zápas, Liberec v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz