Lille – Reims – 22.09.2021 19:00

Ve středu se odehraje 7. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se v 19:00 spolu střetnou Reims a Lille. V tomto utkání se střetne patnáctý s jedenáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body.

Předzápasová analýza Lille proti Reimsu

Ve středu se odehraje 7. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se v 19:00 spolu střetnou Reims a Lille. Svěřenci domácího trenéra Christophe Galtiera jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují jedenáctou pozici. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Lille, skončil zápas výhrou domácího Lille 2:1.

Akutální forma týmů a nejlepší střelci

Lille se v posledním ligovém kole proti Lensu nedařilo, když ztratilo tři body, jde již o jejich druhou prohru v řadě. Hostující Reims naopak remizoval a přišel o dva body s Lorient. Nejvíc branek v dresu Lille vsítil Burak Yilmaz, v barvách Reimsu dal nejvíc branek Moreto Cassama. Hostující Reims na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jeden zápas, domácí Lille na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jeden zápas. Lille v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 1 branku na zápas, Reims zaznamenal na venkovních hřištích průměrně také pouze 1 zásah. Domácí Lille v tomto ročníku odehrálo dva zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Reimsu odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Reimsu je pevná, průměrně obdržela 1 branku na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Lille15612357:12
Reims11614176:6

Domácí tým Lille prohrál v posledních dvou zápasech. Oba týmy nejsou příliš produktivní, je pravděpodobné, že v zápase nepadne víc než 3 branky.

Dobré vědět:

  • Lille má serii 2 ligových porážek v řadě
  • Reims udržel čisté konto v 2 z 3 venkovních ligových zápasů
  • V 3 z posledních 5 zápasů Lille vstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Reims vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Lille remizovalo v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Lille inkasovalo branku v 1. poločase v 3 z posledních pěti ligových utkání
  • Reims inkasoval branku v 1. poločase v 3 z posledních pěti ligových utkání
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Lille vstřelilo branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Reims vstřelil branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *