Lipsko – Brémy – 12.12.2020 15:30

V jedenáctém kole Bundesligy se spolu v sobotu v Red Bull Areně od 15:30 utkají Lipsko a Brémy. V tomto utkání se střetne třetí se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok deset bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Lipska a zápas ovládli domácí z Lipska 3:0. V posledním ligovém kole hráči Lipska remizovali s Bayernem, naopak hosté z Brém prohráli se Stuttgartem, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Lipsko José Ángel Esmoris Tasende se čtyřmi góly a za Brémy Niclas Füllkrug, který se trefil také čtyřikrát. Hráči Lipska v této sezóně vyhráli pět z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Brém na venkovních hřištích vyhráli jeden z pěti zápasů. Lipsko v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2,8 branky na zápas, Brémy zaznamenaly na venkovních hřištích průměrně 1,8 zásahu. Lipsko z deseti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelilo žádný gól, Brémy neodehrály zápas, kde by nevstřelily alespoň jeden gól. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 10 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz