Lipsko – Freiburg – 16.05.2020 15:30

Bundesliga má na programu 26. kolo, ve kterém v sobotu v 15:30 hostí Lipsko tým Freiburgu. V tomto utkání se střetne třetí s osmým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtrnáct bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Freiburgu 2:1. Lipsku se v posledním ligovém kole proti Wolfsburgu ne úplně dařilo, když ztratilo remízou dva body, jde již o druhou remízu v řadě. Hostující Freiburg naopak získal maximum bodů s Unionem Berlín. Snajperem v týmu Lipska je Timo Werner, který dal jednadvacet gólů, za Freiburg se osmkrát prosadil Nils Petersen. Hráči Lipska v této sezóně vyhráli sedm ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Freiburgu na venkovních hřištích vyhráli čtyři ze třinácti zápasů. Freiburg není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Lipsko ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,7 branky na zápas. Domácí Lipsko v tomto ročníku odehrálo jen tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Freiburgu odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí v posledních dvou zápasech v řadě remizovali. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,7 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz