Lorient – Olympik Marseille – 24.10.2020 17:00

Další, v pořadí již 8. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Lorient a Olympikem, které se odehraje v sobotu od 17:00 na Stade du Moustoir. V tomto utkání se střetne sedmnáctý se šestým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pět bodů. Lorient v minulém ligovém kole hrál proti Reimsu a získal maximum bodů za výhru. I klub z Olympiku získal s Bordeaux tři body. Snajperem v týmu Lorient je Yoane Wissa, který dal čtyři góly, za Olympik se třikrát prosadil Florian Thauvin. Hráči Lorient v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hosté z Olympiku venku uhráli dvě výhry ze tří zápasů. Lorient v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2 branky na zápas, Olympik Marseille zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,7 zásahu. Lorient ze sedmi zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Olympik Marseille neskóroval také v jednom zápase. Defenziva hostujícího Olympiku je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita budou plnit hosté z Olympiku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz