Mainz – Düsseldorf – 08.03.2020 18:00

V neděli nás čeká 25. kolo Bundesligy a v něm se o body utkají Mainz a Düsseldorf. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, hosté drží šestnáctou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Düsseldorfu 1:0. V minulém kole hostující tým z Düsseldorfu ztratil remízou dva body s Herthou. Naopak domácí Mainz vyhrálo s Paderbornem. Nejvíc branek v dresu Mainz vsítil Robin Quaison, v barvách Düsseldorfu dal nejvíc branek Rouwen Hennings. Hráči Mainz v této sezóně vyhráli čtyři ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Düsseldorfu na venkovních hřištích vyhráli dva ze dvanácti zápasů. Düsseldorf není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Mainz ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Mainz ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelilo žádný gól, Düsseldorf neskóroval v sedmi zápasech. Defenziva hostujícího Düsseldorfu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,0 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,2 gólu na zápas. Domácí hráči Mainz mají v tabulce náskok 4 body a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz