Mallorca – Granada – 16.07.2020 21:00

Ve čtvrtek nás čeká 37. kolo Španělské LaLigy a v něm se o body utkají Mallorca a Granada. V tomto utkání se střetne devatenáctý s desátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osmnáct bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Granady 1:0. V posledním ligovém kole hráči Malorky prohráli se Sevillou, stejně tak hosté z Granady prohráli s Realem Madrid. Nejvíc branek v dresu Malorky vsítil Ante Budimir, v barvách Granady dal nejvíc branek Carlos Fernández. Hráči Malorky v této sezóně vyhráli osm z osmnácti domácích zápasů. Hostující hráči Granady na venkovních hřištích vyhráli pět z osmnácti zápasů. Granada není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,3 branek na venkovní zápas, Mallorca má na domácím hřišti stejný brankový průměr 1,3 branky na zápas. Domácí Mallorca v tomto ročníku odehrála ovšem osmnáct zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Granady odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Granady, kteří mají v tabulce náskok 18 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz