Mechelen – Mouscron–Péruwelz – 27.12.2020 20:45

1. belgická liga má na programu 19. kolo, ve kterém v neděli ve 20:45 hostí Mechelen tým Mouscron–Péruwelz. Domácí tým Mechelenu je aktuálně se sedmnácti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na sedmnácté pozici, když získali sedmnáct bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Mechelenu 0:1. Mechelenu se v posledním ligovém kole proti Leuvenu dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Mouscron–Péruwelz také získalo maximum bodů se Standardem Lutych. Nejlepšími zakončovateli jsou za Mechelen Geoffry Hairemans se čtyřmi góly a za Mouscron–Péruwelz Nuno Miguel Da Costa, který se trefil pětkrát. Hráči Mechelenu v této sezóně vyhráli jeden z devíti domácích zápasů. Hostující hráči Mouscron–Péruwelz na venkovních hřištích vyhráli dva z devíti zápasů. Mechelen v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,6 branky na zápas, Mouscron–Péruwelz zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,7 zásahu. Domácí Mechelen v tomto ročníku odehrál jen tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Mouscron–Péruwelz odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Mechelenu se na domácím hřišti nedaří a Mouscron–Péruwelz zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz