Mechelen – Waasland – 13.12.2020 20:45

V šestnáctém kole 1. belgické ligy se spolu v neděli na Achter de Kazerne od 20:45 utkají Mechelen a Waasland. Domácí tým Mechelenu je aktuálně se čtrnácti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky výš na čtrnácté pozici, když získali patnáct bodů. Minulé měření sil na Achter de Kazerne ovládli domácí hráči Mechelenu 4:0. Mechelen v minulém ligovém kole hrál proti Standardu Lutych a ztratil remízou dva body a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Oproti tomu klub z Waaslandu získal s Mouscron–Péruwelz tři body, jde o druhou výhru v řadě. Snajperem v týmu Mechelenu je Igor De Camargo Rinck, který dal tři góly, za Waasland se šestkrát prosadil Heymans. Hostující Waasland na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí Mechelen na svém stadionu v této sezóně vyhrál jeden zápas. Waasland není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,6 branek na venkovní zápas, Mechelen ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,7 branky na zápas. Mechelen z patnácti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, Waasland neskóroval v jednom zápase. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí v posledních dvou zápasech v řadě remizovali. Mechelenu se na domácím hřišti nedaří a Waasland zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz