Milan AC – Lecce 20.10.2019 20:45

AC Milán přivítá v neděli ve 20:45 v rámci 8. kola Italské Serie A na San Siru Lecce. V tomto utkání se střetne třináctý s osmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé tři body. V posledním ligovém kole milánští hráči vyhráli s Janovem, naopak hosté z Lecce prohráli s Bergamem, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejvíc branek v dresu Milána vsítil Krzystof Piatek, v barvách Lecce dal nejvíc branek Marco Mancosu. Rossoneri v této sezóně vyhrál jeden ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Lecce na venkovních hřištích vyhráli dva ze čtyř zápasů. AC Milán není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 0,7 góly na zápas. Také Lecce na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,5 branky na utkání. AC Milán ze sedmi zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, Lecce neskórovalo ve třech zápasech. Defenziva hostujícího Lecce není příliš pevná, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech. Domácí mají na svém hřišti průměr 0,7 vstřelené góly na utkání, hosté mají vyšší průměr 1,5 branky na zápas venku, hosté z Lecce v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz