Monaco – Saint Etienne – 15.03.2020 17:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 29. kolo, ve kterém v neděli v 17:00 hostí Monaco tým Saint Etienne. Svěřenci domácího trenéra Leonarda Jardima jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté okupují sedmnáctou pozici. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Saint Etienne 1:0. V posledním ligovém kole hráči Monaca prohráli s Nice, naopak hosté ze Saint Etienne remizovali s Bordeaux. Nejlepším střelcem Monaca je Wissam Ben Yedder s osmnácti brankami. V týmu hostů ze Saint Etienne je nejlepším zakončovatelem Denis Bouanga s deseti góly. Hostující Saint Etienne na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jen čtyři zápasy, domácí Monaco na svém stadionu v této sezóně vyhrálo osm zápasů. V této ligové sezóně domácí Monaco vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2,1 góly v jednom zápase. Hosté ze Saint Etienne na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Domácí Monaco v tomto ročníku odehrálo jen pět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Saint Etienne odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí Monaco má na svém stadionu průměr 2,1 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz