Mönchengladbach – Leverkusen – 23.05.2020 15:30

Mönchengladbach přivítá v sobotu v 15:30 v rámci 27. kola Bundesligy v Borussia Parku Leverkusen. Domácí tým Mönchengladbachu je aktuálně s dvaapadesáti body na třetí pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o dvě příčky níž na páté pozici, když získali padesát bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Mönchengladbachu 1:2. Mönchengladbachu se v posledním ligovém kole proti Frankfurtu dařilo a bral plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Leverkusen také získal maximum bodů s Brémami, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Nejlepšími zakončovateli jsou za Mönchengladbach Alassane Plea s devíti góly a za Leverkusen Kevin Volland, který se trefil také devětkrát. Borussia v této sezóně vyhrála devět ze třinácti domácích zápasů. Hosté z Leverkusenu venku uhráli osm výher ze třinácti zápasů. Leverkusen není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,8 branek na venkovní zápas, Mönchengladbach ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,3 branky na zápas. Domácí Mönchengladbach v tomto ročníku odehrál jen pět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Leverkusenu také odehrál pouze pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácí tým Mönchengladbachu vyhrál v posledních dvou zápasech. Stejně tak hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Domácí v Borussia Parku v této sezóně průměrně vstřelili 2,3 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz