Montpelliere – Bordeaux – 22.09.2021 19:00

V sedmém kole Francouzské Ligue 1 se spolu ve středu na Stade de la Mosson od 19:00 utkají Montpelliere a Bordeaux. V tomto utkání se střetne osmý se sedmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé tři body.

Předzápasová analýza Montpelliere proti Bordeaux

Ve středu nás čeká 7. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Montpelliere a Bordeaux. Domácí tým Montpelliere je aktuálně s osmi body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou o devět příček níž na sedmnácté pozici, když získali pět bodů. Minulé měření sil na Stade de la Mosson ovládli domácí hráči Montpelliere 3:1.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci Francouzské Ligue 1

Montpelliere v minulém ligovém kole hrálo proti Troyes a ztratilo remízou dva body. Oproti tomu klub z Bordeaux získal se Saint Etienne tři body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Montpelliere Gaëtan Laborde se třemi góly a za Bordeaux Ui–Jo Hwang, který se trefil dvakrát. Hostující Bordeaux na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jeden zápas, domácí Montpelliere na svém stadionu v této sezóně vyhrálo dva zápasy. Montpelliere je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 2,3 góly na zápas. Oproti tomu Bordeaux není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,3 branky na utkání. Domácí Montpelliere v tomto ročníku neodehrálo žádný zápas, ve kterém by nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Bordeaux odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Bordeaux není příliš pevná, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,7 gólu na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Montpellier86222812:10
Bordeaux17612357:13

Náš tip na zápas Montpelliere – Bordeaux

Hosté v této sezóně inkasovali průměrně 2,2 branky na utkání, proti tomu domácí jsou na svém hřišti produktivní, dá se předpokládat, že hosté neudrží vzadu nulu.

Dobré vědět:

  • V 5 z posledních 5 zápasů Montpelliere vstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 4 z posledních 5 zápasů Bordeaux vstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Bordeaux prohrálo první poločas v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Montpelliere inkasovalo branku v 1. poločase v 4 z posledních pěti ligových utkání
  • Bordeaux inkasovalo branku v 1. poločase v 4 z posledních pěti ligových utkání
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Montpelliere vstřelilo branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních pěti zápasů Bordeaux nevstřelilo branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *