Mouscron-Péruwelz – Charleroi – 27.09.2020 20:45

V sedmém kole 1. belgické ligy se spolu v neděli na Stade Le Canonnier od 20:45 utkají Mouscron-Péruwelz a Charleroi. Domácí tým Mouscron-Péruwelz je aktuálně se dvěma body na osmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o sedmnáct příček výš v čele ligy, když získali osmnáct bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Mouscron-Péruwelz, skončil zápas nerozhodně 1:1. Mouscron-Péruwelz v minulém ligovém kole hrálo proti Gentu a ztratilo všechny body, domácí jsou bez formy a jde už o třetí prohru za sebou. Oproti tomu klub z Charleroi získal s Beerschotem tři body a jde již o šestou výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepším střelcem Mouscron-Péruwelz je Marko Bakić s jednou brankou. V týmu hostů z Charleroi je nejlepším zakončovatelem Kaveh Rezaei s pěti góly. Hráči Mouscron-Péruwelz v této sezóně nevyhráli žádný ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Charleroi na venkovních hřištích vyhráli tři ze tří zápasů. Charleroi není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 2 branky na venkovní zápas, Mouscron-Péruwelz má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0 branky na zápas. Mouscron-Péruwelz ze šesti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelilo žádný gól, Charleroi neodehrálo zápas, kde by nevstřelilo alespoň jeden gól. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,3 branky na zápas. Hostující Charleroi drží sérii šesti výher v řadě. Domácím se nedaří a v posledních třech zápasech padli. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz