Mouscron–Péruwelz – Club Brugy – 28.11.2020 20:45

V sobotu nás čeká 14. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Mouscron–Péruwelz a FC Brugy. V tomto utkání se střetne poslední s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok dvacet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu Jana Breydela a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z FC Brug 1:0. V minulém kole hostující tým z FC Brug získal maximum bodů s Kortrijkem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Stejně tak domácí Mouscron–Péruwelz vyhrálo s Cercle Brugy. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Mouscron–Péruwelz je Harlem–Eddy Gnohere, který dal dva góly, za FC Brugy se šestkrát prosadil Krépin Diatta. Hráči Mouscron–Péruwelz v této sezóně nevyhráli žádný z pěti domácích zápasů. Hostující hráči FC Brug na venkovních hřištích vyhráli čtyři ze šesti zápasů. FC Brugy je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelily hostitelům 2,8 branek na venkovní zápas, Mouscron–Péruwelz má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,2 branky na zápas. Domácí Mouscron–Péruwelz v tomto ročníku odehrálo ovšem šest zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým FC Brug odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,8 branky na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz