Mouscron–Péruwelz – Eupen – 18.10.2020 16:00

Další, v pořadí již 9. kolo 1. belgické ligy nabídne střetnutí mezi Mouscron–Péruwelz a Eupenem, které se odehraje v neděli od 16:00 na Stade Le Canonnier. V tomto utkání se střetne poslední se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pět bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Eupenu 2:1. V minulém kole hostující tým z Eupenu ztratil všechny body s Cercle Brugy. Stejně tak domácí Mouscron–Péruwelz prohrál s Oostende. Nejlepšími zakončovateli jsou za Mouscron–Péruwelz Marko Bakić s jedním gólem a za Eupen Julien Ngoy, který se trefil třikrát. Hráči Mouscron–Péruwelz v této sezóně nevyhráli žádný ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Eupenu na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už čtyři pokusy. Mouscron–Péruwelz v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 0,2 branky na zápas, Eupen zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Mouscron–Péruwelz z osmi zápasů v této sezóně v pěti nevstřelilo žádný gól, Eupen neskóroval ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Mouscron–Péruwelz se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Eupenu zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz